Филтри -

Жетварки Caterpillar од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Жетварки Caterpillar од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.230 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
17.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
17.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.230 €
Адаптер за жито
Година 2006 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
29.800 US$ EUR ≈ 28.280 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
15.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Zvenyhorodka
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се