Филтри -

Жетварки Case IH од Украина

Резултати од пребарување: 130 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

130 огласа: Жетварки Case IH од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за пченка Case IH AkturkMakina нови адаптер за пченка Case IH AkturkMakina
2
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
20.500 US$ EUR ≈ 18.860 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Sumy
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.480 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.180 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
12.250 US$ EUR ≈ 11.270 €
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
11.900 US$ EUR ≈ 10.950 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.000 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.340 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
35.833,33 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
35.833,33 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.800 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 10.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
нови адаптер за жито Case IH TERRAFLEX 3020
1
Контактирајте го продавачот
35.833,33 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.800 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 10.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, пгт. Юбилейное
нови адаптер за жито Case IH TERRAFLEX 3020
1
Контактирајте го продавачот
35.833,33 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, пгт. Юбилейное
нови адаптер за жито Case IH 3020 нови адаптер за жито Case IH 3020
2
Контактирајте го продавачот
35.833,33 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
35.833,33 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
35.833,33 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, пгт. Юбилейное
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 130 огласа
Прикажи
Претплати се