Филтри -

Жетварки Case IH од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Жетварки Case IH од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Германија, Rollwitz
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-83104 Tuntenhausen
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-83104 Tuntenhausen
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Адаптер за жито
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-06712 Salsitz
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-92536 Pfreimd
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се