Филтри -

Жетварки Case IH

Резултати од пребарување: 161 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

161 огласа: Жетварки Case IH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2021 Километража 20 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
нови адаптер за пченка Case IH AkturkMakina нови адаптер за пченка Case IH AkturkMakina
2
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
адаптер за жито Case IH 2020 уже в Украине адаптер за жито Case IH 2020 уже в Украине адаптер за жито Case IH 2020 уже в Украине
3
Контактирајте го продавачот
14.850 US$ EUR ≈ 14.090 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
20.500 US$ EUR ≈ 19.450 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 30.360 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Sumy
адаптер за жито Case IH Flex 2020
1
Контактирајте го продавачот
9.900 US$ EUR ≈ 9.394 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.720 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Бродецкое
Контактирајте го продавачот
10.710 € GBP 9.250 GBP
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 161 огласа
Прикажи
Претплати се