Филтри -

Жетварки Capello од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Жетварки Capello од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
адаптер за жито Capello maispflücker quarsar r9 - 70cm адаптер за жито Capello maispflücker quarsar r9 - 70cm
2
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
адаптер за жито Capello diamant 8 rangs
1
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
адаптер за жито Capello Quasar F12 адаптер за жито Capello Quasar F12 адаптер за жито Capello Quasar F12
3
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се