Филтри -

Жетварки CRESSONI

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Жетварки CRESSONI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.350 € PLN 239.000 PLN
Адаптер за жито
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
32.190 € PLN 139.000 PLN
Адаптер за жито
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.4 м
Полска, Olesno
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
50.720 € PLN 219.000 PLN
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Olesno
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се