Филтри -

Жетварки CLAAS од Унгарија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Жетварки CLAAS од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
6.250 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
23.700 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4.3 м
Унгарија, Csengele
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се