Филтри -

Жетварки CLAAS од Украина

Резултати од пребарување: 92 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

92 огласа: Жетварки CLAAS од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, с. Шкарівка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
28.300 US$ EUR ≈ 25.880 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Тернополь
Контактирајте го продавачот
33.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.260 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Умань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Работна брзина 7 км/ч
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
19.300 US$ EUR ≈ 17.650 €
Адаптер за жито
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Тернополь
Контактирајте го продавачот
18.600 US$ EUR ≈ 17.010 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Тернополь
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.890 €
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
23.900 US$ EUR ≈ 21.850 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.170 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.690 €
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кобзевка
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Теплик
Контактирајте го продавачот
28.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Звенигородка
адаптер за пченка CLAAS Conspeed Corio 12-70 адаптер за пченка CLAAS Conspeed Corio 12-70 адаптер за пченка CLAAS Conspeed Corio 12-70
3
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Тернопіль
адаптер за жито CLAAS MaxFlex адаптер за жито CLAAS MaxFlex адаптер за жито CLAAS MaxFlex
3
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Тернопіль
адаптер за жито CLAAS LEXION 450
1
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Адаптер за жито
Година 2001 Километража 3000 м/ч Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2006 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, смт Гребінки Васильківський р-н
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Белая Церковь
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
адаптер за жито CLAAS PU 300 адаптер за жито CLAAS PU 300
2
Контактирајте го продавачот
6.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 02/2007 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 92 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се