Филтри -

Жетварки CLAAS од Полска

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

49 огласа: Жетварки CLAAS од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
CLAAS
34 ч.
2.874 € PLN 13.500 PLN
Адаптер за жито
Година 1993 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 1200 м
Полска, Dzielin
ротациона жетварка за пченка CLAAS Jaguar 950, 960, 970, 980 z Orbis 600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Agriline
адаптер за пченка CLAAS ORBIS 900 AC адаптер за пченка CLAAS ORBIS 900 AC адаптер за пченка CLAAS ORBIS 900 AC
3
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.9 м
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
10.640 € PLN 50.000 PLN
Собирач со валјаци
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Chełmno
ротациона жетварка за пченка CLAAS RU 450 na czesci за делови ротациона жетварка за пченка CLAAS RU 450 na czesci за делови ротациона жетварка за пченка CLAAS RU 450 na czesci за делови
3
Контактирајте го продавачот
532,20 € PLN 2.500 PLN
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
собирач со валјаци CLAAS rolland 250 собирач со валјаци CLAAS rolland 250 собирач со валјаци CLAAS rolland 250
3
Контактирајте го продавачот
808,90 € PLN 3.800 PLN
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
5.216 € PLN 24.500 PLN
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Ścinawka Średnia
Контактирајте го продавачот
5.216 € PLN 24.500 PLN
Адаптер за пченка
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Ścinawka Średnia
Контактирајте го продавачот
63.650 € PLN 299.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 12/2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Oława
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
7.025 € PLN 33.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Srebrna Góra
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се