Филтри -

Жетварки CLAAS од Литванија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Жетварки CLAAS од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Литванија
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2014 Километража 250 м/ч Ширина на опфаќање 12 м
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Литванија
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 03/2003 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Panevezys
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се