Филтри -

Жетварки CLAAS од Холандија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Жетварки CLAAS од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, De Lutte
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2008-01-01 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2009-01-01 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција 7.500 €
Адаптер за пченка
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, De Lutte
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Адаптер за пченка
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, De Lutte
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2007-01-01 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2019-01-01 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2008-01-01 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Bv
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland Bv
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се