Филтри -

Жетварки CLAAS од Германија

Резултати од пребарување: 188 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

188 огласа: Жетварки CLAAS од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
22.594 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Fürstenstein
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.563 €
Собирач со валјаци
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 48488 Emsbüren
Контактирајте го продавачот
8.319 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, 48488 Emsbüren
ротациона жетварка за пченка CLAAS Orbis 900
1
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
61.900 €
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
36.200 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
54.621 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Собирач со валјаци
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-26899 Rhede-Brual
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Работна брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Westertimke
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 188 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се