Филтри -

Жетварки CLAAS од Европа

Резултати од пребарување: 242 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

242 огласа: Жетварки CLAAS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 06/2014 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Бугарија, гр. Дулово
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Адаптер за пченка
Година 2011-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Литванија
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Литванија
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
адаптер за жито CLAAS C750 адаптер за жито CLAAS C750 адаптер за жито CLAAS C750
3
Контактирајте го продавачот
5.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
7.043 € PLN 33.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schwülper
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Адаптер за пченка
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Zijderveld
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2010-01-01 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
2.881 € PLN 13.500 PLN
Адаптер за жито
Година 1993 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2017-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
31.950 €
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2019-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2008-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2000-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2007-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
4 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 242 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се