Филтри -

Жетварки CLAAS од Австрија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Жетварки CLAAS од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-4625 Offenhausen
Контактирајте го продавачот
28.800 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
адаптер за жито CLAAS c540 klappbar адаптер за жито CLAAS c540 klappbar адаптер за жито CLAAS c540 klappbar
3
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
89.900 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
89.900 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се