Филтри -

Жетварки CLAAS

Резултати од пребарување: 392 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

392 огласа: Жетварки CLAAS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Работна брзина 7 км/ч
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
19.300 US$ EUR ≈ 17.650 €
Адаптер за жито
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Тернополь
Контактирајте го продавачот
18.600 US$ EUR ≈ 17.010 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Тернополь
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.890 €
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
14.450 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
23.900 US$ EUR ≈ 21.850 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
19.700 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
68.500 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2010-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 1998-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2012-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2008-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2008-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2009-01-01 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
адаптер за жито CLAAS C 750 + WÓZEK - 2012 ROK адаптер за жито CLAAS C 750 + WÓZEK - 2012 ROK адаптер за жито CLAAS C 750 + WÓZEK - 2012 ROK
3
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.170 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.690 €
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кобзевка
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Собирач со валјаци
Година 01/2012 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Yambol
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 392 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се