Филтри -

Жетварки CASE IH од Украина

Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

69 огласа: Жетварки CASE IH од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, пгт. Юбилейное
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
нови адаптер за жито CASE IH TERRAFLEX 3020
1
Контактирајте го продавачот
35.830 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.370 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Умань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Умань
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.600 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Умань
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.090 €
Адаптер за жито
Година 07/2010 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Зборів
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.090 €
Адаптер за жито
Година 01/2012 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Зборів
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.260 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Сумы
адаптер за жито CASE IH Flex 2020
1
Контактирајте го продавачот
9.900 US$ EUR ≈ 9.052 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Біла Криниця
Контактирајте го продавачот
20.200 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Умань
адаптер за жито CASE IH 2020 адаптер за жито CASE IH 2020
2
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Левків
Контактирајте го продавачот
16.800 US$ EUR ≈ 15.360 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кременчук
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.090 €
Адаптер за жито
Работна брзина 12 км/ч
Година 05/2009 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Зборів
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Работна брзина 7 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Бродецкое
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2021 Километража 20 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се