Филтри -

Жетварки CASE IH од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Жетварки CASE IH од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Друг адаптер за комбајн
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.100 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 10.67 м
Германија, Burkau
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Burkau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 10.67 м
Германија, Burkau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се