Филтри -

Жетварки CASE IH

Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

87 огласа: Жетварки CASE IH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.310 €
Адаптер за жито
Работна брзина 12 км/ч
Година 05/2009 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Зборів
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
нови адаптер за жито CASE IH TERRAFLEX 3020
1
Контактирајте го продавачот
35.830 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.630 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Умань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Умань
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2007 Километража 10 м/ч Ширина на опфаќање 6.1 м
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.980 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Умань
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.310 €
Адаптер за жито
Година 07/2010 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Зборів
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.310 €
Адаптер за жито
Година 01/2012 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Зборів
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.700 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Сумы
адаптер за жито CASE IH Flex 2020
1
Контактирајте го продавачот
9.900 US$ EUR ≈ 9.187 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Біла Криниця
Контактирајте го продавачот
20.200 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Умань
адаптер за жито CASE IH 2020 адаптер за жито CASE IH 2020
2
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Левків
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
16.800 US$ EUR ≈ 15.590 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кременчук
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2015 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 12.5 м
Литванија, Akademija, 5 Kėdainių r. sav.
адаптер за пченка CASE IH 953E адаптер за пченка CASE IH 953E адаптер за пченка CASE IH 953E
3
Контактирајте го продавачот
10 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Работна брзина 7 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Бродецкое
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се