Филтри -

Жетварки CAPELLO од Украина

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Жетварки CAPELLO од Украина: 41 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Друг адаптер за комбајн
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Капацитет 25 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5600 м
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 17.000 €
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 11/2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
500 US$ EUR ≈ 515,10 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.59 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 17.510 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
адаптер за жетва на сончоглед CAPELLO Helianthus 9400 адаптер за жетва на сончоглед CAPELLO Helianthus 9400 адаптер за жетва на сончоглед CAPELLO Helianthus 9400
3
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 18.550 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се