Филтри -

Жетварки Biso од Украина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Жетварки Biso од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.700 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
5.150 €
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
24.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се