Филтри -

Жетварки Biso

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Жетварки Biso

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
секач за маслена репка Biso 510 секач за маслена репка Biso 510 секач за маслена репка Biso 510
3
Контактирајте го продавачот
6.000 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Капацитет 15 т/ч Работна брзина 6 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 5.1 м
Словачка, Veľké Raškovce
Контактирајте го продавачот
5.150 €
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 07/2006 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Шпанија, Huelva
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
6.508 € CZK 165.000 CZK
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Чехија, Lány
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
25.300 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Lány
адаптер за жито Biso VX750 Vario
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Oyten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се