Филтри -

Жетварки Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki од Украина

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Жетварки Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki од Украина: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.600 € UAH 300.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 15 км/ч
Година 09/2020 Километража 2 м/ч Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Белая Церковь
Контактирајте го продавачот
2.997 € UAH 118.300 UAH
Секач за маслена репка
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Бердянск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.880 € UAH 390.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 10 км/ч
Година 05/2021 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Бердянск
Контактирајте го продавачот
6.004 € UAH 237.000 UAH
Адаптер за жито
Година 05/2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянск
Контактирајте го продавачот
11.830 € UAH 467.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 10 км/ч
Година 05/2021 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Бердянск
Контактирајте го продавачот
8.866 € UAH 350.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 10 км/ч
Година 05/2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Бердянск
Контактирајте го продавачот
4.864 € UAH 192.000 UAH
Адаптер за жито
Година 05/2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянск
Контактирајте го продавачот
7.296 € UAH 288.000 UAH
Адаптер за жито
Година 05/2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бердянск
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се