Филтри -

Жетварки Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Жетварки Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за жито Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki нови адаптер за жито Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki
2
Контактирајте го продавачот
4.469 € UAH 185.000 UAH
Адаптер за жито
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Жовті Води
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Bila Tserkva
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Безуглівка
адаптер за жетва на сончоглед Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki 5,7 адаптер за жетва на сончоглед Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki 5,7 адаптер за жетва на сончоглед Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki 5,7
3
Контактирајте го продавачот
507,20 € UAH 21.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 07/2000 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Лісоводи
адаптер за жетва на сончоглед Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki 7,6 адаптер за жетва на сончоглед Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki 7,6 адаптер за жетва на сончоглед Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki 7,6
3
Контактирајте го продавачот
507,20 € UAH 21.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 07/2000 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Лісоводи
Контактирајте го продавачот
483,10 € UAH 20.000 UAH
Собирач со валјаци
Година 07/2000 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Лісоводи
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се