Филтри -

Жетварки Belotserkovmash

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Жетварки Belotserkovmash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за жетва на сончоглед Belotserkovmash нови адаптер за жетва на сончоглед Belotserkovmash
2
Контактирајте го продавачот
11.500 € UAH 460.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 07/2022 Километража Ширина на опфаќање 7.49 м
Украина, Белая Церковь
Контактирајте го продавачот
11.250 € UAH 450.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Капацитет 5.6 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Черкассы
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се