Филтри -

Жетварки Akturk од Украина

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Жетварки Akturk од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 12 км/ч
Година 2021 Километража 400 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Mironovka
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.8 м
Украина, Kyiv
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се