Филтри -

Жетварки Agronic

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Жетварки Agronic

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Франција, Tours
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се