Филтри -

Жетварки за чешлање

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Жетварки за чешлање

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.671 € GBP 3.250 GBP
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови жетварка за чешлање UKR.AGRO-SERVIS жатка для льна Славянка нови жетварка за чешлање UKR.AGRO-SERVIS жатка для льна Славянка нови жетварка за чешлање UKR.AGRO-SERVIS жатка для льна Славянка
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 3.5 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година 07/2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Харьков
нови жетварка за чешлање UKR.AGRO-SERVIS жатка для зерновых очесывающая Славянка УАС-7 нови жетварка за чешлање UKR.AGRO-SERVIS жатка для зерновых очесывающая Славянка УАС-7
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 4 т/ч Работна брзина 9 км/ч
Година 01/2020 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Харьков
нови жетварка за чешлање UKR.AGRO-SERVIS жатка Славянка
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 3 т/ч Работна брзина 9 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Харьков
нови жетварка за чешлање UKR.AGRO-SERVIS очесывающая Славянка УАС-5 нови жетварка за чешлање UKR.AGRO-SERVIS очесывающая Славянка УАС-5
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 3 т/ч Работна брзина 7 км/ч
Година 01/2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.13 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.560 €
Капацитет 25 т/ч Работна брзина 14 км/ч
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9.6 м
Украина, Доброполье
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ravenstein-Merchingen
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 42.280 €
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се