Agriline » Жетварки
Филтри -

Жетварки

Резултати од пребарување: 1741 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1741 огласа: Жетварки

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
3 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 07/2020 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Турција, Konya
SOLMAX STEEL MAKİNA İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
2 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
1 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Украина, Ружин
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Jacobsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Работна брзина 7 км/ч
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 14 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, пгт. Юбилейное
нови адаптер за жито NEW HOLLAND 8230 DRAPPER нови адаптер за жито NEW HOLLAND 8230 DRAPPER нови адаптер за жито NEW HOLLAND 8230 DRAPPER
3
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Loenhout
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 14 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
26.080 € BYN 71.960 BYN
Ротациона жетварка за пченка
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
27.800 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.300 US$ EUR ≈ 17.650 €
Адаптер за жито
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Тернополь
Контактирајте го продавачот
18.600 US$ EUR ≈ 17.010 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Тернополь
адаптер за пченка КМС 8
1
Контактирајте го продавачот
КМС 8
17 ч.
2.336 € UAH 100.000 UAH
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.890 €
Адаптер за жито
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
27.300 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
14.450 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
23.900 US$ EUR ≈ 21.850 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
19.700 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
нови адаптер за пченка OptiCorn нови адаптер за пченка OptiCorn нови адаптер за пченка OptiCorn
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
OptiCorn
28 ч.
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Київ
нови адаптер за жетва на сончоглед OptiSun нови адаптер за жетва на сончоглед OptiSun нови адаптер за жетва на сончоглед OptiSun
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
OptiSun
28 ч.
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1741 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се