Филтри -

Земјоделски валјаци

Резултати од пребарување: 577 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

577 огласа: Земјоделски валјаци

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Број на прстени Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Број на прстени Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
1.400 € Без ДДВ
Година Број на прстени Ширина на опфаќање
Норвешка, Heimdal
земјоделски валјак BREMER Reifenpacker земјоделски валјак BREMER Reifenpacker
2
Контактирајте го продавачот
750 €
Година 1901 Број на прстени Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови земјоделски валјак Nový dvouhrotový válec s rámem, tandem, mulčování 3 metry нови земјоделски валјак Nový dvouhrotový válec s rámem, tandem, mulčování 3 metry нови земјоделски валјак Nový dvouhrotový válec s rámem, tandem, mulčování 3 metry
3
Контактирајте го продавачот
1.415 € PLN 6.500 PLN
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Година Број на прстени Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, 26683 Scharrel
Контактирајте го продавачот
191,90 € UAH 7.800 UAH
Година 2021 Број на прстени Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
2.116 € UAH 86.000 UAH
Година 2021 Број на прстени Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
191,90 € UAH 7.800 UAH
Година 2021 Број на прстени Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
762,10 € PLN 3.500 PLN
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 13 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2022 Број на прстени Ширина на опфаќање 10.3 м
Украина
нови земјоделски валјак Agro-Factory Cambridge UNIVERS shaft нови земјоделски валјак Agro-Factory Cambridge UNIVERS shaft
2
Контактирајте го продавачот
2.352 € PLN 10.800 PLN
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
1.415 € PLN 6.500 PLN
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
5.978 € UAH 243.000 UAH
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 20 км/ч
Година Број на прстени Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Турција, KONYA/KARATAY
нови земјоделски валјак Agro-Factory  Puits Cambridge UNIVERS / Hřídel Cambridge UNIVERS
1
Контактирајте го продавачот
2.352 € PLN 10.800 PLN
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory  Cambridge UNIVERS shaft
1
Контактирајте го продавачот
2.352 € PLN 10.800 PLN
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Kultivační válec Cambridge TRIO
1
Контактирајте го продавачот
2.646 € PLN 12.150 PLN
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Rouleau de culture Cambridge TRIO
1
Контактирајте го продавачот
2.646 € PLN 12.150 PLN
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
земјоделски валјак Lemken LEMKEN VARIOPAKC 2,8 м земјоделски валјак Lemken LEMKEN VARIOPAKC 2,8 м
2
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Година Број на прстени Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Број на прстени Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Број на прстени Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
нови земјоделски валјак Religieux TAPIR 80 L нови земјоделски валјак Religieux TAPIR 80 L
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Број на прстени Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Година 2022 Број на прстени Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 577 огласа
Прикажи
Претплати се