Филтри -

Запчести фрези

Резултати од пребарување: 227 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

227 огласа: Запчести фрези

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.580 € UAH 231.000 UAH
Број на редови 14 Длабочина на обработка 80 мм Капацитет 9 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 01/2022 Тип Ширина на опфаќање 14 м
Украина, Кропивницький
запчеста фреза Technopol 19м запчеста фреза Technopol 19м запчеста фреза Technopol 19м
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Тип за трактор Ширина на опфаќање 19 м
Украина, Безуглівка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.185 € PLN 26.730 PLN
Број на редови 5 Простор помеѓу редови 100 мм Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Ciechanów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.607 € PLN 37.200 PLN
Број на редови 7 Простор помеѓу редови 100 мм Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип за мотор-култиватор Ширина на опфаќање 7 м
Полска, Ciechanów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.800 US$ EUR ≈ 5.348 €
Број на редови 8
Година 1993 Тип Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
545,50 € ARS 500.000 ARS
Година 2007 Тип Ширина на опфаќање
Аргентина, San Francisco
нови запчеста фреза Ларі-18 нови запчеста фреза Ларі-18
2
Контактирајте го продавачот
30.190 € UAH 1.250.000 UAH
Година 2021 Тип Ширина на опфаќање 18 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
12.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
2.221 € PLN 9.600 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
2.221 € PLN 9.600 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
2.221 € PLN 9.600 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Zielonki
Контактирајте го продавачот
2.221 € PLN 9.600 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Chełm
Контактирајте го продавачот
2.221 € PLN 9.600 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
1.573 € PLN 6.800 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Łowicz
Контактирајте го продавачот
2.429 € PLN 10.500 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Warka
Контактирајте го продавачот
2.429 € PLN 10.500 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Mrągowo
нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowe ręcznie składane Demarol нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowe ręcznie składane Demarol нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowe ręcznie składane Demarol
3
Контактирајте го продавачот
601,60 € PLN 2.600 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Pszczyna
нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowa ręcznie składana Demarol нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowa ręcznie składana Demarol нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowa ręcznie składana Demarol
3
Контактирајте го продавачот
601,60 € PLN 2.600 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Sopot
Контактирајте го продавачот
2.429 € PLN 10.500 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Zielona Góra
Контактирајте го продавачот
2.429 € PLN 10.500 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Poznań
нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowa ręcznie składana Demarol нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowa ręcznie składana Demarol нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowa ręcznie składana Demarol
3
Контактирајте го продавачот
601,60 € PLN 2.600 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Łowicz
нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowa ręcznie składana Demarol нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowa ręcznie składana Demarol нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowa ręcznie składana Demarol
3
Контактирајте го продавачот
601,60 € PLN 2.600 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Niepołomice
нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowa składana ręcznie Demarol нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowa składana ręcznie Demarol нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowa składana ręcznie Demarol
3
Контактирајте го продавачот
601,60 € PLN 2.600 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Warka
нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowa ręcznie składana Demarol нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowa ręcznie składana Demarol нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowa ręcznie składana Demarol
3
Контактирајте го продавачот
601,60 € PLN 2.600 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Mrągowo
нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowa ręcznie składana Demarol нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowa ręcznie składana Demarol нови запчеста фреза Fi 14 trzy polowa ręcznie składana Demarol
3
Контактирајте го продавачот
601,60 € PLN 2.600 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Rzeszów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 227 огласа
Прикажи
Претплати се