Филтри -

Влечни силажни комбајни - Узбекистан

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Влечни силажни комбајни - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
103.500 € UZS 1.400.000.000 UZS
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови влечен силажен комбајн КИР-1,5 ОАО "Агрегатный завод"
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање 1 м
Узбекистан, Tashkent
нови влечен силажен комбајн Celikel ALPTURKA MC-S1 Измельчитель кукурузы двухрядный
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Узбекистан, Tashkent
нови влечен силажен комбајн Celikel  ALPTURKA MC-S1 Измельчитель кукурузы однорядный
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 15 т/ч Потребна сила на трактор 40 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 0.5 м
Узбекистан, Tashkent
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се