Филтри -

Влечни силажни комбајни од Украина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Влечни силажни комбајни од Украина: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.930 € UAH 560.000 UAH
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
2.500 US$ EUR ≈ 2.576 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.200 US$ EUR ≈ 2.267 €
Број на редови 1
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
18.480 € UAH 742.900 UAH
Капацитет 4 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Украина, Белая Церковь
нови влечен силажен комбајн Belotserkovmash роторный  "Рось-2"
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.432 € UAH 379.200 UAH
Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Белая Церковь
Контактирајте го продавачот
4.200 US$ EUR ≈ 4.327 €
Број на редови 2
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
2.300 US$ EUR ≈ 2.370 €
Број на редови 1
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се