Филтри -

Влечни силажни комбајни од Турција

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Влечни силажни комбајни од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
нови влечен силажен комбајн Celmak SF-CH-225
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.850 € TRY 413.000 TRY
Број на редови 3 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 70 т/ч Потребна сила на трактор 110 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2100 м
Турција, KONYA/karatay
нови влечен силажен комбајн Celmak SF-CH 125
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.447 € TRY 207.000 TRY
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 40 т/ч Потребна сила на трактор 75 кс Работна брзина 4 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.9 м
Турција
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Број на редови 4 Простор помеѓу редови 11 мм Капацитет 10 т/ч Потребна сила на трактор 65 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 03/2022 Километража Ширина на опфаќање 111 м
Турција, KONYA
влечен силажен комбајн AL-TRAK AGRİCULTURE-FMS-1250 влечен силажен комбајн AL-TRAK AGRİCULTURE-FMS-1250 влечен силажен комбајн AL-TRAK AGRİCULTURE-FMS-1250
3
Контактирајте го продавачот
2.282 € TRY 50.000 TRY
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Турција, Manisa
нови влечен силажен комбајн OZMS12 нови влечен силажен комбајн OZMS12
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 3
Година Километража Ширина на опфаќање 210 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
нови влечен силажен комбајн Celmak 4 Sıralı Mısır Ve Ot Silaj Makinası нови влечен силажен комбајн Celmak 4 Sıralı Mısır Ve Ot Silaj Makinası
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
22.130 € TRY 485.000 TRY
Број на редови 4 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 80 т/ч Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, KONYA/karatay
Контактирајте го продавачот
7.804 € TRY 171.000 TRY
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција, KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 1 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 0.7 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се