Филтри -

Нови влечни силажни комбајни

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Влечни силажни комбајни: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.509 € PLN 35.700 PLN
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
18.390 € UAH 742.900 UAH
Капацитет 4 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Украина, Белая Церковь
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови влечен силажен комбајн Belotserkovmash роторный  "Рось-2"
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.385 € UAH 379.200 UAH
Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Белая Церковь
нови влечен силажен комбајн Berko 025 - Serbia нови влечен силажен комбајн Berko 025 - Serbia нови влечен силажен комбајн Berko 025 - Serbia
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија
нови влечен силажен комбајн FRAGA  / FURCA 1900 нови влечен силажен комбајн FRAGA  / FURCA 1900 нови влечен силажен комбајн FRAGA  / FURCA 1900
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Аргентина, Salliqueló - Buenos Aires
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 45 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Аргентина, Salliqueló - Buenos Aires
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Аргентина, Salliqueló - Buenos Aires
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Аргентина, Salliqueló - Buenos Aires
нови влечен силажен комбајн FRAGA  / P 150 нови влечен силажен комбајн FRAGA  / P 150
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Аргентина, Salliqueló - Buenos Aires
нови влечен силажен комбајн fraga / CNF нови влечен силажен комбајн fraga / CNF нови влечен силажен комбајн fraga / CNF
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Аргентина, Salliqueló - Buenos Aires
Контактирајте го продавачот
7.400 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 50 т/ч Работна брзина 4 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 3
Година Километража Ширина на опфаќање 210 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 1 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 0.7 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се