Филтри -

Влечни силажни комбајни Royermak

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Влечни силажни комбајни Royermak

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Број на редови 4 Простор помеѓу редови 11 мм Капацитет 10 т/ч Потребна сила на трактор 65 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 03/2022 Километража Ширина на опфаќање 111 м
Турција, Konya
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се