Филтри -

Влечни силажни комбајни Pöttinger

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Влечни силажни комбајни Pöttinger

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.767 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
2.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 1 Простор помеѓу редови 700 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Врадіївка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.555 € GBP 3.900 GBP
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Обединето Кралство, SLINGSBY
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се