Филтри -

Влечни силажни комбајни Kuhn

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Влечни силажни комбајни Kuhn

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
влечен силажен комбајн Kuhn mc 90S Twin
1
Контактирајте го продавачот
3.800 € Со вклучен ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Хорол
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се