Филтри -

Влечни силажни комбајни Fimaks

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Влечни силажни комбајни Fimaks

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.793 € PLN 25.000 PLN
Капацитет 49 т/ч Потребна сила на трактор 45 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Полска, Białystok
нови влечен силажен комбајн Fimaks MC10X нови влечен силажен комбајн Fimaks MC10X нови влечен силажен комбајн Fimaks MC10X
3
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Година 2017-11-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Mijnsheerenland
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се