Филтри -

Влечни силажни комбајни FIMAKS

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Влечни силажни комбајни FIMAKS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.621 €
Број на редови 1
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
нови влечен силажен комбајн FIMAKS MC10X нови влечен силажен комбајн FIMAKS MC10X нови влечен силажен комбајн FIMAKS MC10X
3
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Година 2017-11-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Mijnsheerenland
Контактирајте го продавачот
8.184 €
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се