Филтри -

Влечни силажни комбајни Celmak

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Влечни силажни комбајни Celmak

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови влечен силажен комбајн Celmak SF-CH 125
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10.270 € TRY 297.000 TRY
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 40 т/ч Потребна сила на трактор 75 кс Работна брзина 4 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.9 м
Турција
влечен силажен комбајн Celmak
1
Контактирајте го продавачот
10.270 € TRY 297.000 TRY
Потребна сила на трактор 75 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Турција
Контактирајте го продавачот
20.400 € TRY 590.000 TRY
Работна брзина 7 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
нови влечен силажен комбајн Celmak CLM 4
1
Контактирајте го продавачот
23.380 € TRY 676.000 TRY
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Турција
нови влечен силажен комбајн Celmak 4 Sıralı Mısır Ve Ot Silaj Makinası нови влечен силажен комбајн Celmak 4 Sıralı Mısır Ve Ot Silaj Makinası
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
23.380 € TRY 676.000 TRY
Број на редови 4 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 80 т/ч Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, KONYA/karatay
нови влечен силажен комбајн Celmak SF-CH-225
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10.270 € TRY 297.000 TRY
Број на редови 3 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 70 т/ч Потребна сила на трактор 110 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2100 м
Турција, KONYA/karatay
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се