Филтри -

Влечни силажни комбајни Celikel

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Влечни силажни комбајни Celikel

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 1 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 0.7 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 60 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 3
Година Километража Ширина на опфаќање 210 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови влечен силажен комбајн Celikel ALPTURKA MC-S1 Измельчитель кукурузы двухрядный
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Узбекистан, Tashkent
нови влечен силажен комбајн Celikel  ALPTURKA MC-S1 Измельчитель кукурузы однорядный
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 15 т/ч Потребна сила на трактор 40 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 0.5 м
Узбекистан, Tashkent
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се