Филтри -

Влечни силажни комбајни CELIKEL

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Влечни силажни комбајни CELIKEL

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 3
Година Километража Ширина на опфаќање 210 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
нови влечен силажен комбајн CELIKEL ALPTURKA MC-S1 Измельчитель кукурузы двухрядный
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Узбекистан, Ташкент
нови влечен силажен комбајн CELIKEL  ALPTURKA MC-S1 Измельчитель кукурузы однорядный
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 15 т/ч Потребна сила на трактор 40 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 0.5 м
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 1 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 0.7 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Ташкент
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се