Филтри -

Влечни силажни комбајни

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

44 огласа: Влечни силажни комбајни, силажо машини

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови влечен силажен комбајн Celmak SF-CH 125
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.178 € TRY 180.000 TRY
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 40 т/ч Потребна сила на трактор 75 кс Работна брзина 4 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.9 м
Турција
нови влечен силажен комбајн Celmak SF-CH-225
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.360 € TRY 360.000 TRY
Број на редови 3 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 70 т/ч Потребна сила на трактор 110 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2100 м
Турција, KONYA/karatay
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
влечен силажен комбајн TAARUP Ensileuse влечен силажен комбајн TAARUP Ensileuse
2
Контактирајте го продавачот
250 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, PLUMAUDAN
нови влечен силажен комбајн FRAGA  / FURCA 1900 нови влечен силажен комбајн FRAGA  / FURCA 1900 нови влечен силажен комбајн FRAGA  / FURCA 1900
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Аргентина, Salliqueló - Buenos Aires
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 45 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Аргентина, Salliqueló - Buenos Aires
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Valkas Novads
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Аргентина, Salliqueló - Buenos Aires
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Аргентина, Salliqueló - Buenos Aires
Контактирајте го продавачот
1.387 € PLN 6.500 PLN
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Cekcyn
нови влечен силажен комбајн FRAGA  / P 150 нови влечен силажен комбајн FRAGA  / P 150
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Аргентина, Salliqueló - Buenos Aires
нови влечен силажен комбајн fraga / CNF нови влечен силажен комбајн fraga / CNF нови влечен силажен комбајн fraga / CNF
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Аргентина, Salliqueló - Buenos Aires
Контактирајте го продавачот
1.739 € GBP 1.500 GBP
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
Контактирајте го продавачот
1.739 € GBP 1.500 GBP
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
Контактирајте го продавачот
2.300 US$ EUR ≈ 2.187 €
Број на редови 1
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
4.521 € GBP 3.900 GBP
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Обединето Кралство, SLINGSBY
влечен силажен комбајн MENGELE MB 280 влечен силажен комбајн MENGELE MB 280 влечен силажен комбајн MENGELE MB 280
3
Контактирајте го продавачот
350 €
Година 1979 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Stiens
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Година 1993 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Stiens
Контактирајте го продавачот
990 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 1.1 м
Германија, Bockel - Gyhum
влечен силажен комбајн JF FCT 110
1
Контактирајте го продавачот
2.066 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
18.120 € UAH 742.900 UAH
Капацитет 4 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Украина, Белая Церковь
нови влечен силажен комбајн Belotserkovmash роторный  "Рось-2"
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.248 € UAH 379.200 UAH
Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Белая Церковь
Контактирајте го продавачот
1.739 € GBP 1.500 GBP
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се