Филтри -

Влечени прскалки

Резултати од пребарување: 556 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

556 огласа: Влечени прскалки

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Суспензија
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Ширина на опфаќање 24 м
Година 2014 Километража Суспензија
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 1821.6 м
Година 2022 Километража Суспензија
Украина, Львов
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 3500 л Ширина на опфаќање 2124 м
Година 2022 Километража Суспензија
Украина, Львов
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Ширина на опфаќање 18 м
Година 2014 Километража Суспензија
Украина, Київ
нови влечена прскалка LVIVAGROMASHPROEKT ОПШ-2418/2421/2424 базова модель без АСУ нови влечена прскалка LVIVAGROMASHPROEKT ОПШ-2418/2421/2424 базова модель без АСУ нови влечена прскалка LVIVAGROMASHPROEKT ОПШ-2418/2421/2424 базова модель без АСУ
3
Контактирајте го продавачот
13.570 € UAH 580.800 UAH
Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 21.618 м
Година 02/2022 Километража Суспензија
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 1500 л
Година 2013 Километража Суспензија
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
10.070 € DKK 75.000 DKK
Година 2004 Километража Суспензија
Данска, Ringe
влечена прскалка METALFOR Обприскувач Metalfor Бочка 3000л влечена прскалка METALFOR Обприскувач Metalfor Бочка 3000л
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Суспензија
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
23.235 €
Капацитет на резервоар 3800300 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2014 Километража Суспензија
Полска, Brodnica
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Капацитет на резервоар 33 л Ширина на опфаќање 4100 м
Година 2003 Километража Суспензија
Белгија, Horion
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 3200 л
Година 2001 Километража Суспензија
Белгија, Horion
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 28 м
Година 2017 Километража Суспензија
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 16.920 €
Година 01/2005 Километража Суспензија
Украина
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.710 €
Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 2017 Километража Суспензија
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Суспензија
Украина, Киев
нови влечена прскалка AMAZONE FDC агрегат для внесення рідких добрив нови влечена прскалка AMAZONE FDC агрегат для внесення рідких добрив
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Суспензија
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Суспензија
Украина, Киев
нови влечена прскалка AMAZONE UG 3000 24м. Акция!!! нови влечена прскалка AMAZONE UG 3000 24м. Акция!!! нови влечена прскалка AMAZONE UG 3000 24м. Акция!!!
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Суспензија
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Суспензија
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Суспензија
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2023 Километража Суспензија
Украина, пгт Новоселки
Контактирајте го продавачот
19.630 € UAH 840.000 UAH
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 22 м Работна брзина 6 км/ч
Година 2022 Километража Суспензија
Украина, Богуслав
Контактирајте го продавачот
23.600 € UAH 1.010.000 UAH
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 24 м Работна брзина 6 км/ч
Година 2022 Километража Суспензија
Украина, Богуслав
влечена прскалка BERTHOUD RACER EX S
1
Контактирајте го продавачот
13.410 € BYN 37.000 BYN
Ширина на опфаќање 24 м
Година 2007 Километража Суспензија
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Година 1996 Километража Суспензија
Холандија, External Locations
Troostwijk Veilingen B.V.
4 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 556 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се