Филтри -

Вентилаторни пръскачки

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

72 огласа: Вентилаторни пръскачки

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Суспензија
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови вентилаторна пръскачка LVOVSELMASH ОПВ-2000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 10 ха/час Капацитет на резервоар 2000 л Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Километража Суспензија
Украина, Одеса
нови вентилаторна пръскачка LVIVAGROMASHPROEKT ОВП-2000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 1760 л
Година 2022 Километража Суспензија
Украина, Львів
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови вентилаторна пръскачка Везувий 2000М нови вентилаторна пръскачка Везувий 2000М нови вентилаторна пръскачка Везувий 2000М
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 2000 л
Година 2023 Километража Суспензија
Украина, пгт Новоселки
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Суспензија
Украина, пгт Новоселки
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 6 ха/час Капацитет на резервоар 2000 л Ширина на опфаќање 8 м Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Суспензија
Украина, пгт Новоселки
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Година 2014 Километража 100 м/ч Суспензија
Унгарија, Nemesnadudvar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Суспензија
Унгарија, Szekszárd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 2000 л Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Суспензија
Украина, пгт Новоселки
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 600 л Ширина на опфаќање 6 м
Година 2023 Километража Суспензија
Украина, пгт Новоселки
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Капацитет на резервоар 1000 л
Година Километража Суспензија
Германија, Wildeshausen
вентилаторна пръскачка WOPROL вентилаторна пръскачка WOPROL вентилаторна пръскачка WOPROL
3
Контактирајте го продавачот
6.354 €
Капацитет на резервоар 1500 л
Година 2021 Километража Суспензија
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
5.782 €
Капацитет на резервоар 1000 л
Година 2021 Километража Суспензија
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
2.344 € PLN 11.000 PLN
Капацитет на резервоар 1500 л
Година 2004 Километража Суспензија
Полска, Szlachcin
Контактирајте го продавачот
2.020 €
Капацитет на резервоар 200 л
Година 2021 Километража Суспензија
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.993 €
Капацитет на резервоар 200 л
Година 2021 Километража Суспензија
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
5.724 € UAH 245.000 UAH
Капацитет на резервоар 2000 л Ширина на опфаќање 7 м Работна брзина 6 км/ч
Година 2020 Километража Суспензија
Украина, Горохів
Контактирајте го продавачот
5.782 €
Капацитет на резервоар 1000 л
Година 2022 Километража Суспензија
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
10.590 € PLN 49.700 PLN
Капацитет на резервоар 1500 л
Година 2019 Километража Суспензија
Полска, Pułankowice
Контактирајте го продавачот
8.090 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 1000 л
Година 2020 Километража Суспензија
Полска, Pułankowice
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Капацитет на резервоар 2000 л
Година 2020 Километража Суспензија
Шпанија, Caspe
нови вентилаторна пръскачка ogród sad opryskiwacz rapid sadowniczy dostawa Demarol 400l нови вентилаторна пръскачка ogród sad opryskiwacz rapid sadowniczy dostawa Demarol 400l
2
Контактирајте го продавачот
1.769 € PLN 8.300 PLN
Година Километража Суспензија
Полска, Słupia
нови вентилаторна пръскачка DEMAROL pompa wodna opryskiwacz sadowniczy нови вентилаторна пръскачка DEMAROL pompa wodna opryskiwacz sadowniczy
2
Контактирајте го продавачот
1.471 € PLN 6.900 PLN
Година Километража Суспензија
Полска, Słupia
нови вентилаторна пръскачка DEMAROL нови вентилаторна пръскачка DEMAROL нови вентилаторна пръскачка DEMAROL
3
Контактирајте го продавачот
1.481 € PLN 6.950 PLN
Година Километража Суспензија
Полска, Słupia
нови вентилаторна пръскачка Demarol нови вентилаторна пръскачка Demarol нови вентилаторна пръскачка Demarol
3
Контактирајте го продавачот
1.476 € PLN 6.925 PLN
Година Километража Суспензија
Полска, Słupia
нови вентилаторна пръскачка DEMAROL Rapid нови вентилаторна пръскачка DEMAROL Rapid
2
Контактирајте го продавачот
1.598 € PLN 7.500 PLN
Капацитет на резервоар 300 л
Година Километража Суспензија
Полска, Słupia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се