Филтри -

Трактори

Резултати од пребарување: 10240 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10240 огласа: Трактори, земјоделски трактор

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.700 € PLN 100.000 PLN
Тркала трактор
Година 2023 Километража Сила
Полска, Koszalin
MAXUS Machinery Sp. z o.o.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Тркала трактор
Година 2016 Километража 410 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
29.940 € PLN 138.000 PLN
Тркала трактор
Година 2006 Километража 3500 м/ч Сила
Полска, Szlachcin
Контактирајте го продавачот
88.900 €
Тркала трактор
Година 2019 Километража 1788 м/ч Сила
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
67.000 US$ EUR ≈ 63.180 €
Тркала трактор
Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2023 Километража Сила
Украина, с.Путрівка
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 31.120 €
Тркала трактор
Носивост 2950 кг Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2022 Километража Сила
Украина, с.Путрівка
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.500 €
Тркала трактор
Носивост 1200 кг Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2023 Километража Сила
Украина, с.Путрівка
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.440 €
Тркала трактор
Носивост 1390 кг Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2023 Километража Сила
Украина, с.Путрівка
Контактирајте го продавачот
46.500 US$ EUR ≈ 43.850 €
Тркала трактор
Носивост 4500 кг Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2022 Километража Сила
Украина, с.Путрівка
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.950 €
Тркала трактор
Носивост 2950 кг Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2022 Километража Сила
Украина, с.Путрівка
Контактирајте го продавачот
44.000 US$ EUR ≈ 41.490 €
Тркала трактор
Носивост 4500 кг Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2022 Километража Сила
Украина, с.Путрівка
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 70.720 €
Тркала трактор
Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2023 Километража Сила
Украина, с.Путрівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2023 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
185.700 €
Тркала трактор
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
46.000 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Година 1999 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Тркала трактор
Година 2011 Километража 9370 м/ч Сила
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
20.800 US$ EUR ≈ 19.610 €
Тркала трактор
Година 1998 Километража 9000 км Сила
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.830 €
Тркала трактор
Година 1998 Километража Сила
Украина, Дніпро
трактор гасеничар John Deere 9570 трактор гасеничар John Deere 9570 трактор гасеничар John Deere 9570
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Трактор гасеничар
Година 2017 Километража 6600 м/ч Сила
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Тркала трактор
Година 2017 Километража 6967 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Тркала трактор
Година 2017 Километража 447 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Тркала трактор
Година 2017 Километража 418 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Тркала трактор
Година 2010 Километража 3768 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
нови тркала трактор Massey Ferguson 4709 M Cab Essential Dyna 2 нови тркала трактор Massey Ferguson 4709 M Cab Essential Dyna 2
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2023 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
тркала трактор Massey Ferguson 5S.145 Dyna-6 Exclusive тркала трактор Massey Ferguson 5S.145 Dyna-6 Exclusive тркала трактор Massey Ferguson 5S.145 Dyna-6 Exclusive
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2022 Километража 250 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
аукција 8,58 € SEK 100 SEK
Тркала трактор
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10240 огласа
Прикажи
Претплати се