Филтри -

Слама култиватори

Резултати од пребарување: 343 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

343 огласа: Слама култиватори

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на редови
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.060 € PLN 47.760 PLN
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 4
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.643 € PLN 41.640 PLN
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 5 м Број на редови 4
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.865 € PLN 38.280 PLN
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 4
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.947 € PLN 25.680 PLN
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 4
Полска, Nowa Dąbia
аукција аукција
Година 2011 Ширина на опфаќање 6 м Број на редови
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2022 Ширина на опфаќање 3.5 м Број на редови
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2005 Ширина на опфаќање Број на редови
Австрија, Großpersdorf
слама култиватор Sonstige Grubber 5m слама култиватор Sonstige Grubber 5m слама култиватор Sonstige Grubber 5m
3
Контактирајте го продавачот
1.900 € Со вклучен ДДВ
Година 1901 Ширина на опфаќање Број на редови
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
15.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2021 Ширина на опфаќање Број на редови
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2000 Ширина на опфаќање Број на редови
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
13.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на редови
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
8.408 € TRY 285.000 TRY
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 03/2022 Ширина на опфаќање Број на редови
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
3.245 € TRY 110.000 TRY
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 11/2022 Ширина на опфаќање Број на редови
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
5.623 € BYN 19.900 BYN
Година 2012 Ширина на опфаќање 10 м Број на редови
Белорусија, Несвиж, Минская Обл
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Година 2015 Ширина на опфаќање 6 м Број на редови
Бугарија, Sofia
слама култиватор Wil-Rich слама култиватор Wil-Rich слама култиватор Wil-Rich
3
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 15 км/ч Работни часови 2000 ха/час
Година 2014 Ширина на опфаќање 92.5 м Број на редови
Украина, Чернігів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на обработка 35 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2015 Ширина на опфаќање 5.7 м Број на редови
Украина, Вінниця
нови слама култиватор Amazone Ceus нови слама култиватор Amazone Ceus
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 6 м Број на редови
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
9.200 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
6.196 € TRY 210.000 TRY
Година 01/2023 Ширина на опфаќање Број на редови
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
16.630 € PLN 71.800 PLN
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Година Ширина на опфаќање 5 м Број на редови
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
14.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2016 Ширина на опфаќање Број на редови
Австрија, Eggendorf
Контактирајте го продавачот
950 € Со вклучен ДДВ
Година 1995 Ширина на опфаќање Број на редови
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
19.800 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Украина, Lutsk
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 343 огласа
Прикажи
Претплати се