Филтри -

Силажни комбајни од Унгарија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Силажни комбајни од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
179.950 €
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2017 Километража 4868 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
287.500 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 252 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
312.500 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 463 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
299.900 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 819 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
274.900 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 630 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
152.500 €
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2015 Километража 1742 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
147.900 €
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2016 Километража 3223 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.6 м
Година 2018 Километража 1473 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2002 Километража 7531 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2016 Километража 1148 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
194.500 €
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 2018 Километража 1310 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
60.500 €
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2008 Километража 6655 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2007 Километража 5175 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се