Филтри -

Силажни комбајни од Украина

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Силажни комбајни од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
185.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 07/2012 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.680 €
Година 1997 Километража 7500 м/ч Сила
Украина, Sumy
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.720 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8
Година 1996 Километража 5890 м/ч Сила
Украина, Тепликский р-н, с. Тополевка
Контактирајте го продавачот
114.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Километража 5927 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
2.800 US$ EUR ≈ 2.582 €
Година Километража Сила
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 2400 м/ч Сила
Украина, Бродецкое
Контактирајте го продавачот
249.000 €
Година 2014 Километража 1625 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
2.600 US$ EUR ≈ 2.398 €
Број на редови 1
Година Километража Сила
Украина, Любомль
силажен комбајн Claas Jaguar 870 силажен комбајн Claas Jaguar 870 силажен комбајн Claas Jaguar 870
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.6 м Број на редови 9
Година 2009 Километража 4540 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 6589 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
силажен комбајн Claas Jaguar 930
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 1100 м/ч Сила
Украина, Kyiv
силажен комбајн Claas Jaguar 940
1
Контактирајте го продавачот
235.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2016 Километража 1865 м/ч Сила
Украина, Kyiv
силажен комбајн Claas JAGUAR 960 силажен комбајн Claas JAGUAR 960 силажен комбајн Claas JAGUAR 960
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 1115 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
186.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м Број на редови 10 Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 4356 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 1435 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
43.250 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 3 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 1980 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
79.700 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража 4296 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
силажен комбајн Claas Jaguar 970 +Orbis
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 1920 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
295.000 €
Година 2016 Километража 950 м/ч Сила
Украина, Kyiv
силажен комбајн Claas JAGUAR 840 силажен комбајн Claas JAGUAR 840
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
495.500 €
Година 2021 Километража 885 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
595.000 US$ EUR ≈ 548.700 €
Година 2022 Километража 689 м/ч Сила
Украина, м. Київ
силажен комбајн Claas Jaguar 850
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 71.010 €
Година 2005 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
96.040 € UAH 4.000.000 UAH
Ширина на опфаќање 4.5 м Број на редови 6 Брзина 40 км/ч
Година 2009 Километража 7491 м/ч Сила
Украина, с. Крутьки
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се