Филтри -

Силажни комбајни од Полска

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

51 огласа: Силажни комбајни од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.650 € PLN 234.500 PLN
Година 2006 Километража Сила
Полска, Ścinawka Średnia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.8 м Број на редови 6 Брзина 20 км/ч
Година 1997 Километража 4950 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
232.354 €
Година 2018 Километража 229 м/ч Сила
Полска, LEGNICA
Контактирајте го продавачот
163.000 € PLN 770.000 PLN
Година 2017 Километража 2079 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
силажен комбајн KRONE BIG X 770
1
Контактирајте го продавачот
162.800 € PLN 769.000 PLN
Година 2017 Километража 2183 м/ч Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Година 2010 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Bartoszewice
Контактирајте го продавачот
86.810 € PLN 410.000 PLN
Година 2009 Километража 3592 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
силажен комбајн JOHN DEERE 7450 силажен комбајн JOHN DEERE 7450
2
Контактирајте го продавачот
67.740 € PLN 319.900 PLN
Година 2009 Километража 3891 м/ч Сила
Полска, Trąbki
Контактирајте го продавачот
256.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1351 м/ч Сила
Полска, Strzegom
силажен комбајн CLAAS Jaguar 950
1
Контактирајте го продавачот
93.170 € PLN 440.000 PLN
Година 2011 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
1.249 € PLN 5.900 PLN
Година Километража Сила
Полска, Wilkowo
Контактирајте го продавачот
148.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2015 Километража Сила
Полска, Bartoszewice
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 40 км/ч
Година 2017 Километража 3054 м/ч Сила
Полска, Stęszew
силажен комбајн NEW HOLLAND FX 50 силажен комбајн NEW HOLLAND FX 50 силажен комбајн NEW HOLLAND FX 50
3
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Ширина на опфаќање 4.5 м Број на редови 6
Година 2007 Километража 3500 м/ч Сила
Полска, Bartoszewice
Контактирајте го продавачот
50.810 € PLN 240.000 PLN
Година 2002 Километража 5400 м/ч Сила
Полска, Augustów
Контактирајте го продавачот
67.750 € PLN 320.000 PLN
Година 2007 Километража 4458 м/ч Сила
Полска, Nowa Wieś Ełcka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 2800 м/ч Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
118.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
84.480 € PLN 399.000 PLN
Број на редови 8
Година 2013 Километража 3361 м/ч Сила
Полска, Chełmno
Контактирајте го продавачот
42,35 € PLN 200 PLN
Година Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
1.482 € PLN 7.000 PLN
Година Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
122.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се